Respublikinė Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija

Neatsiimti apdovanojimai

rugsėjo 6, 2015

Yra tokie sąrašai, aišku ne aukščiausios kokybės, bet suskaityti įmanoma. Juos gavo G. Čiulanovas ir prašė paskelbti. gal kas pamatysit savo pažįstamus. Ar save patį. Skambinkit.Список5 - Kopija Список4 - Kopija Список2 - Kopija Список1 - Kopija Список - Kopija Список3 - Kopija2015m. spalio 30d. Rusijos pasiuntinybėje įteiktas apdovanojimas Vygantui Rukšėnui.

Įteikiant medalį “Už kovinius nuopelnus” dalyvavo Rusijos Pasiuntinys Lietuvoje Aleksandr Udalcov, karo atašė Rusijos pasiuntinybėje Valerij Prokapenko, press ataše Vasilij Pimkin, kiti diplomatai. Laikraščio “Obzor” vyr. redaktorius Aleksandr Šachov, Respublikinės Afganistano karo veteranų ir kitų karinių konfliktų asociacijos atstovas V. Sitnik ir Respublikinio karo Afganistane invalidų Fondo pirmininkas G. Čiulanov.

Medalį įteikė Rusijos Pasiuntinys Lietuvoje A. Udalcov. V. Rukšėnas padėkojo visiems už dėmesį įteikiant jam apdovanojimą, kurio įteikimas įvyko po ketvirčio amžiaus, kai jam buvo pranešta kad jis pristatomas apdovanojimui.

apapdunnamedapdoApdovanojimą atsiėmė ir Jonas Asanavičiusz zb zbz zbz1 zbz2 zbz3

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patvirtinimas *

Ankstenis įrašas
«