Respublikinė Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija

Asociacijos narių dėmesiui!

   Šių metų lapkričio 23d. 11val. Kauno Afganistano karo veteranų klubo patalpose, (Vaidoto g. 115 Kaunas) vyks ataskaitinė- rinkiminė konferencija.

 Konferencijos dienotvarkė.

  1.  Asociacijos pirmininko ataskaita
  2.  Asociacijos pirmininko pavaduotojų ataskaita.
  3. Asociacijos organizacijų vadovų pasisakymai.
  4. Renginių pravedimo svarstymas.
  5. Revizinės komisijos ataskaita.
  6. Asociacijos narių apdovanojimai.
  7. Asociacijos pirmininko rinkimai.
  8. Asociacijos pirmininko pavaduotojų rinkimai.
  9. Kiti klausimai.

Asociacijos pirmininkas Juozas Natulkevičius

            2019 m. lapkričio 23 d. Kaune vyko  Afganistano karo veteranų it kitų karinių konfliktų  ąsociacijos ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Konferencijoje pirmininkavo  Juozas Natulkevičius, sekretoriavo Audrius Bitinas. Joje dalyvavo  50 atstovų iš 21 organizacijos. Konferencijos metu ąsociacijos pirmininkas atsiskaitė už nuveiktus darbus, buvo aptarta sąskrydžio vykusio Šiauliuose organizaciniai klausimai, bei aptarta kitų metų sąskrydžio pasiruošimo planai kurį organizuos Panevėžio karo veteranų klubas.

            Už aktyvę visuomeninę veiklą karo veteranai buvo apdovanoti “Armijos 30 metų išvedimo iš Afganistano progos” medaliais. Konferencijoje dalyvavo atstovai iš Rusijos ambasados Lietuvoje: Rebokon Sergej, Sandrikov Aleksandr ir pulkininkas Davletzenov Oleg. Jie padovanojo neįgalumo vežimėlį I grupės invalidui Vytautui Morkevičiui iš Molėtų.
             Konferencijos metu vyko pirmininko rinkimai, buvo pasiūlyti trys kandidatai: Juozas Natulkevičius, Audrius Bitinas ir Gintautas Labanauskas. Pirmininku išrinktas Juozas Natulkevičius, už jo kandidatūrą prabalsavo 49 nariai ir vienas susilaikė. Tad palinkėkime jam sėkmės darbe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patvirtinimas *

Ankstenis įrašas
«