Respublikinė Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija

2018m. Kaunas

gegužės 30, 2018

Jau tapo tradicija kiekvienais metais gegužės 27 d. organizuoti Tarybų Sąjungos didvyrio Vladimir Zadarožnyj žūties metinių minėjimą. Šį renginį organizavo Kauno karo Afganistane veteranų klubas. Vladimir Zadarožnyj žuvo 1985 m. gegužės 28 d. Jo vadovaujamas karių būrys vykdė kovinę užduotį Afganistane. Būrys pateko į pasalą ir įvyko susišaudymas. V.V.Zadarožnyj savo kūnu uždengė netoli karių nukritusią granatą. Jo pasiaukojimas išgelbėjo greta esančių draugų gyvybes. Už drąsą ir pasiaukojimą V.V.Zadarožnyj buvo suteiktas Tarybų Sąjungos didvyrio vardas.
Po minėjimo visi dalyviai susirinko prie lentos žuvusiems Afganistane ir kituose kariniuose konfliktuose atminti, Šančių kapinėse. Padėtos gėlės, uždegtos žvakutės.

Pagerbę žuvusiųjų atminimą, visi dalyviai susirinko į naujas Kauno karo Afganistane veteranų klubo patalpas Kaune, Vaidoto g. 115. Naujai išrinktas klubo pirmininkas Algirdas Razbadauskas supažindino su klubo veiklos planais. Buvo dalintasi savo prisiminimais apie praleistus metus Afganistane. Klubo pirmininkas A.Razbadauskas pakvietė dalyvauti 2018 m. birželio mėn. Kauno klubo organizuojamame renginyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patvirtinimas *

Ankstenis įrašas
«
Kitas įrašas
»