Respublikinė Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija

d rodyklė 3 4 5 6 7 8 9 10 11      Respublikinės Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacijos narių dėmesiui!

        Lapkričio mėnesį vykusios ataskaitinės konferencijos metu buvo svarstomas klausimas dėl Sovietinės armijos išvedimo iš Afganistano minėjimo. Buvo nutarta renginį daryti Vilniuje su sąlyga , kad iš Afganistano karo dalyvių asociacijos internetinio puslapio (www.afganai.lt) bus išimta pastraipa, kurioje minima Respublikinė Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacija. Dėl to buvo kreiptasi su prašymu į Afganistano karo dalyvių asociacijos pirmininką V. Lukšį (kuris yra ir Vilniaus karo Afganistane sąjungos tarybos narys), kad šis  nutarimas būtų įvykdytas. Šiuo klausimu su Juo bendrauta ir individualiai. Kadangi į prašymą neatsižvelgta, Respublikinės asociacijos valdybos sprendimu planuotas respublikinis renginys Vilniuje yra perkeliamas į Alytų.

    Sovietinės armijos išvedimo iš Afganistano 27 metinių minėjimas vyks Alytuje 2016m. vasario 20d.  Prasidės 10val. Šventomis Mišiomis Prie Paminklo Žuvusiems esančioje Bažnyčioje, 11val. minėjimas ir gėlių padėjimas prie paminklo, 12val. šventinis koncertas ir pasisėdėjimas prie arbatos puodelio. Visi klubai kviečiami pagal galimybes prisidėti prie renginio organizavimo. Lėšas pervesti į Alytaus m. ir raj.Afganistano karo veteranų klubo sąskaitą, Nr LT397044060002056572 SEB banke iki š.m. vasario 15d.

                        Pirmininkas Juozas Natulkevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patvirtinimas *

Kitas įrašas
»